Українські Технологічні Системи

Про нас

Українські технологічні системи

Спеціалізуємось на проектуванні, виготовленні та монтажі теплогенераторів, промислових пальників та утилізаторів промислових та побутових відходів, водяних котлів, що працюють на твердому біопаливі.

Наше обладнання застосовують у різноманітних технологічних процесах, які потребують значної кількості теплової енергії. Наприклад, для опалення виробничих і побутових приміщень, обігріву теплиць і тваринницьких комплексів, сушіння пиломатеріалів та іншої сировини, сушіння зернових культур, сушіння лікарських трав, кормів.

Українські Технологічні Системи
Українські Технологічні Системи
Віктор МиколайовичГенеральний директор UTS

“Розробляємо теплогенератори під будь-які потреби, від опалення приміщень до обладнання сушарок.”

Завдяки наявності теплообмінників у конструкції теплогенераторів, теплоносій не контактує із продуктами горіння, а тому при роботі нашого обладнання забезпечуються високі показники екологічності та відсутність канцерогенних речовин у теплоносії.

Пальники нашого виробництва застосовують у технологічних процесах, які передбачають використання теплової енергії безпосередньо від продуктів горіння, без теплообмінників. Наприклад, при модернізації котелень для нагріву великих об’ємів води, при сушінні щепи, тирси, випалюванні вапна, виготовленні добрив, та ін.. Також можливе використання пальників у технологічних процесах сушіння зернових продуктами горіння, без теплообмінників. Для цього пальники додатково обладнують камерами допалювання, які забезпечують повне згорання палива, осадження твердих частинок та унеможливлюють потрапляння іскор у зерно.

Завдяки широкому спектру потужності (10кВт – 5000 кВт), наші водяні котли можуть використовувати як для обігріву невеликих побутових та промислових приміщень, теплиць так і для забезпечення технологічних процесів, які потребують значної кількості теплової енергії.

Застосування нашого обладнання дозволяє повністю замістити споживання природного газу чи дизельного палива у технологічних процесах виготовлення продукції та значно скоротити витрати підприємства і, як результат, знизити собівартість кінцевого продукту.


 

Залиште свій номер телефону для індивідуального рішення під ваш проект